BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 3088377
*
nr 308 8377
Bordslampa
Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 april 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/4 21:08:54
1
100 kr
5/4 14:10:34
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42
*
Bordslampa
nr 308 8377
Bordslampa
Keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 april 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/4 21:08:54 | 1 | 100 kr |
5/4 14:10:34 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42